title
  صفحه اصلی   قوانین و مقررات   پکیج های ویژه   آموزش استفاده از پنل   پشتیبانی   تماس با ما

درباره ما

درباره ما

با استعانت از خدواند منان و با بهره گیری از متخصصین عرصه مدیریت بازار یابی نوین .IT روابط عمومی بازرگانی مدیریت بحران و با پشتیبانی یک دهه تجربه در بازار کسب و کار بر آن آمدیم تا پایگاه اطلاع رسانی منسجم و بانک مشاغل در دسترس را برای فروش محصول و یا آسانیابی خدمات و برند ها برای مشتری در یک فضا جمع آوری نماییم. ما نیز همانند بسیاری از شما بازدید کنندگان و برند ها در برهه ای از زمان سختی و پیچیدگی های مراحل خرید و فروش محصولی را در شکل سنتی چشیده ایم و به خوبی میدانیم بهترین گزینه ممکن برای خرید محصولات در بازار رقابتی و در کنار ترافیگ خیابان ها در حال حاضر کاری پر دغدغه , زمان بر , پر هزینه و با تنوع محصولات , گیج کننده می باشد. کار گروه ((سایت برند شو سنتر)) با در نظر گرفتن سهولت راحتی شما بازدید کنندگان و تبلیغ دهندگان برند ها اقدام به ثبت و پخش آگهی بازرگانی سطح استان های مختلف با اطلاعات روز نیازمندیها و محصولات برند های مختلف و پشتیبانی 24 ساعته مطابق قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران قدم در عرصه پر فراز و نشیب تبلیغات واقعی , سهل و ارزان نهاده. کار گروه ((برند شو)) با ساده سازی و روشن سازی فرآینده خرید و فروش با تبلیغات در بانک مشاغل , شما را در فرآیند (بیابید) یا (بسپارید) یاری دهد. سایت برند شو پس از مدت ها تحقیق و بررسی در زمینه نحوه مطلوب تبلیغات در فضای مجازی بر بستر اینترنت با موضوع نیازمندی های آنلاین راه اندازی گردید. آنچه که در این سال ها در فضای مجازی حاکم بوده , بی اعتمادی به منابع اطلاع رسانی به ویژه منابع تبلیغ گر و تبلیغات موجود در این فضا بوده است. با توجه به افزایش مخاطبان فضای مجازی و استفاده گسترده از اینترنت بر آن هستیم تا با راه اندازی این نیازمندیها بستری مناسب برای تبلیغات مطمئن و ارزان شما هم استانی های عزیز را فراهم آوریم و تلاش می نماییم با راه اندازی یک نیازمندیهای جامع اطلاع رسانی ویژه هر استان تا حد امکان شما را از جستجو در سایت های مختلف بی نیاز نماییم. برند شو با دو ویژگی وارد این عرصه شده است تا در حد امکان اعتماد بیشتری برای مخاطبان خود به وجود آورد.
1. محدود کردن حوزه جغرافیای فعالیت خود به منظور تجمیع نیازمندی ها و اشراف بیشتر بر محتوا و هویت آگهی دهندگان به جهت ایجاد اطمینان بیشتر برای مخاطبان
2. به کار گیری از نیروهای انسانی و دفاتر متعهد به عنوان حلقه واسط فضای مجازی به جهت امکان دسترسی آسان همه مخاطبان به سایت و رفع هرگونه ابهام و بی اعتمادی در برندشو همواره به صورت تلفنی و حضوری پاسخگو هستیم.
در برند شو سنتر چه می گذرد؟
با ثبت شغل خود در برند شو سنتر یک «صفحۀ اختصاصی» خواهید داشت که با یک آگهی ساده قابل درج در سایتهای دیگر کاملاً تفاوت دارد چرا که : 
• مدت زمان نمایش آگهی شما به صورت 30 روز کاملاً رایگان می باشد و همچنین به صورت دائمی در صفحه های دنیای مجازی با مخاطبین واقعی که دوام آن باعث اثر بخشی بیشتر آگهی تان خواهد شد ثبت می گردد.
• به لحاظ امکانات , شما محدویتی نخواهید داشت و هر تعداد تصویر و موشن که بخواهید «با طراحی سایز و حجم استاندارد» درج و در مورد تمامی آنها و راه های ارتباطی بین خریدار و فروشنده را در صفحه خودتان که مشابه یک پیچ و سایت کوچک و شخصی می باشد درج نمائید ( این قابلیت نسبت به پلان های تعرفۀ ثبت آگهی قابل ارتقاء محتوا می باشد).
• در نمایش تلفن ثابت , موبایل , آدرس و مکان صنف خود بر روی نقشۀ سایت و ارسال آن برای مشتریان و فالوور های پیچ , آدرس وب سایت شخصی , پیچ اینستاگرام , کانال و آیدی تلگرام و... به صورت لینک دار محدودیت نخواهید داشت.
• برند شو سنتر با در اختیار داشتن اپلیکیشن اندروید و IOS متصل به سایت , پیچ اینستاگرام , کانال فعال تلگرام در زمینه های مرتبط با شغل شما و محتوای مختلف از جمله خبری , اجتماعی , اقتصادی , تاریخی , سرگرمی , خانواده و بهداشت و سلامت , فرهنگ و هنر و...باعث شده روزانه هزاران نفر از محتوای اطلاعات سایت برند شوسنتر بازدید کنند و این امر باعث این می شود که بهترین مکان جهت تبلیغات موثر برای شما به وجود آید که ما این بستر را با فضای اختصاصی به شما داده ایم ک بیشتر و بهتر دیده شوید. 
در صفحه تماس با ما منتظر نظرات , پیشنهادات , انتقادات شما هستیم

 

کلیه حقوق برای برندشو محفوظ است. طراحی سایت توسط روبیک